Mora Terapiyle Nasıl Zayıflarım

MORA-Terapi diyet yapamamanıza ya da kilo verememenize sebep olabilen birçok problemi ortadan kaldırmak için kullanılabilir.

Karbohidratlara dayanamama

Karbonhidrat gurubuna karşı (örneğin unlu ürünler, ekmek, hamburger, pasta, börek gibi gıdalar, şeker ya da çikolata…) düşkünlük haliniz varsa bu durumda size bu gıdalar üzerinden bir ya da iki seans MORA-Terapi öneriyoruz. Bu kullanım sigara bırakmaya yönelik MORA-Terapi uygulamasının bir benzerinin problemli gıda grupları üzerinden yapılmasıdır.

Duygusal Denge

MORA-Terapi de kullanılan biorezonans yöntemi ve beraberindeki Color Biorezonans uygulamaları kişinin duygusal durumu üzerinde belirgin bir etki yaratır. Buna ek olarak psikolojik dönüşüme yardımcı amacıyla ektrohomeopati çerçevesinde Bach Çiçekleri ya da metabolizma üzerinde etkili olabilecek diğer homeopatik frekans grupları da kullanılır. Konuyla ilgili olarak lütfen MORA Elektronik Homeopati bölümüne de bakınız.

Metabolizma

COLOR Biorezonans biorezonansın en yeni ve en etkili formudur. MORA-Color uygulamalarında kişi herhangi bir renk görmez; ancak rengin homeopatik frekans bilgisi kullanılır. MORA-Color’un kilo programındaki etkileri diğer tüm biorezonans kullanımlarını gölgede bırakır. Konuyla ilgili olarak Mora-Color bölümüne bakabilirsiniz.